Kurumsal

Bursa’nın kalbinin attığı heryerde biz varız.. 1980’den günümüze 38 yıllık tecrübesiyle Gayrimenkul ve Yatırımın tek adresi.

38 yılı aşkın tecrübesiyle Bursa emlak piyasasında faaliyet gösteren firmamız bilgi birikimi ve uzman kadrosuyla haklı bir itibar kazanmıştır. Satın alınmasına ya da kiralanmasına aracılık ettiği konut ya da işyerlerine ilişkin tüm bilgileri güvenilir bir biçimde alıcı-satıcılara ileterek güvenli bir konut alışverişi ortamı yaratan firmamız bu yönüyle 38 yıldır müşterilerinin güvenini kazanmış ve piyasada bu yönüyle tanınmaktadır.

1980 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız emlak konusunda teknik bilgisi üst düzeyde ve satış- pazarlama konusunda uzman kadrosuyla yüzlerce konut ve işyerinin satışına veya kiralanmasına aracılık etmiş, satış ya da kiralama işlemlerinde olabilecek olumsuzlukları bertaraf edebilecek iş tecrübesine sahiptir. Bursa yada çevresinde konut ya da işyeri almak ya da kiralamak isteyen yerli ya da yabancı müşterilerimiz, kendilerine sunduğumuz çeşitli alternatifler arasından seçim yaparlar. Yerli ve yabancı müşterilerimize Marmara Bölgesi’nde emlak piyasası ile ilgili danışmanlık hizmeti vererek karar vermelerine yardımcı olmaktayız.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. 444 2 416